Se afișează postările cu eticheta flori. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta flori. Afișați toate postările

vineri, 24 aprilie 2009

Bucurii..

in Gradina Botanica





si acasa, unde m-am "jucat" putin cu ghivecele de flori:)





Apropos, stie cineva ce lac sau clei poate fi aplicat pe colajele din hartie ca sa aiba ghiveciul un finisaj frumos?

vineri, 6 februarie 2009



Bine ca exista flori!...